Dopiero teraz rozwinąłem spoiler, zatem zwracam honor i nie bierz do sobie drugiego akapitu. Lecz nadal uważam, że szeroka powszechność goowna, jakim emanuje Rosja nie powinna go nijak normalizować.
@Icouldbeyourmom: Prucie z btra w cywilne samochody z 15 metrów to nic niezwykłego?
Podwyższ standardy albo nie nazywaj się cywilizowanym
@polak-p: Na to właśnie liczyła ta zbieranina zdemoralizowanych degeneratów. Szybkie zwycięstwo, a potem łupienie, mordowanie, gwałcenie. I to wszystko "bratniemu narodowi".
Wyobraźcie sobie co to ruskie dzikusy robiłyby w Polsce
@kobiaszu: Otóż to. Oni tam naprawdę wjeżdżali z myślą, że idą wyzwalać i z tą myślą ostrzelali 20 samochodów. Wyzwolenie po mongolsku. Od życia, kibli i dobrobytu.
@polak-p: zaraz sie znajdzie jakiś gaśniczak i powie że to żaden dowód że to ruscy. Tak jak negują zbrodnię w Buczy gdzie zrobiono tez dokładną analize na podstawie materiałów z kamer przemysłowych. Ha tfuuu na to kacapskie ścierwo.
@polak-p: a to nie było tak że to był rusek ale z dalekiego wschodu jakieś mongoły które nie rozróżniali jednych od drugich bo byli biali a oni żółtki z osranej jakucji czy innego bantustanu? Nadal oczywiście n---------e do byle cywili jest na ruskim poziomie.
Cywilów, który miała przecież wyzwalać spod nazistowskiego reżimu.
Pierwsze dni wojny. Hostomel i jednostka rozgwadii nagrana przypadkiem na kamerach przemysłowych
#ukraina #rosja #wojna #zbrodniarzewojny #zbrodnierosyjskie #wideozwojny
@Icouldbeyourmom: Prucie z btra w cywilne samochody z 15 metrów to nic niezwykłego?
Podwyższ standardy albo nie nazywaj się cywilizowanym
Wyobraźcie sobie co to ruskie dzikusy robiłyby w Polsce
Na południu to właśnie rajdem zajęli Chersoń i dojechali aż do Mikołajowa. Czarne scenariusze kreślili nasi komentatorzy wówczas.
+18, bo pokazują wnętrze samochodów i ciała pasażerów.
Chociaż trzeba przyznać, że nagle ubyło tych od "nie ma żadnej wojny" odkąd Ruskie oficjalnie to określają jako konflikt zbrojny XD
Komentarz usunięty przez autora