Aktywne Wpisy

jmuhha +9
wezcie mi wytlumaczcie jak ludzi stac na budowe takiej chaty a zarabiaja 6k i pracuja bez weekendow? ლ(ಠ_ಠ ლ)
nie wierze, ze utrzymanie takiego domu jest tansze niz mieszkania
nie wierze, ze utrzymanie takiego domu jest tansze niz mieszkania
źródło: 1000021065
Pobierz
acpiorundc +108






#pracbaza #korposwiat
Hindus:
źródło: comment_fFMUDHaqURrI99nyh0PCnjoNkWVaTjCK
Pobierz@hell_naw: chyba trzeba ich wysłać na jakieś szkolenia czy coś, aby zrozumieli, że ludzie jedzą banany. Może trzeba to zasugerować HRom,b o jak rozumiem, szkolenia działają w dwie strony, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Czy facet może jeść banana przy kolegach?
Może, ale nie powinien im patrzeć głęboko w oczy kiedy to robi"
Reguł jest więcej:
źródło: image
Pobierz@mk321: no ja bym się czuł niekomfortowo jak by np. HR napisały do wszystkich (jak bym pracował za granicą), aby wychodząc z pokoju schowali wszystkie rzeczy, bo to Polaków kusi i zapewne czują się z tym niekomfortowo bo ich kusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@interpenetrate: Nie polecam, całkiem niedawno wysłałem podobnego e-maila, tylko w innej (słusznej)sprawie, bo zainteresowani narzekali "pod nosem" na pewną sprawę, ale nikt nie chciał się odezwać... co prawda osiągnąłem cel...ale menedżerem nie zostałem i raczej marketingowo nie wygrałem i pewnie jeszcze trochę będą co poniektórzy pamiętali ( ͡° ͜ʖ ͡°), oprócz e-maili
@hell_naw: typowe. Hindusa obrazi latająca mucha, a Ty biały Polaku ustąp, bo oni tacy biedni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dlatego dress code mówi, że kobiety mają nosić spodnie za kostkę, bo inaczej widok gołej kostki mógłby rozproszyć deep work naszych przyjaciol z dalekiego wschodu, a przez to jakość kodu znacznie spadnie i będzie trzeba ogłosić awarie