Wpis z mikrobloga

Cześć, mirki aktualnie studiuje dziennie, zostały 2 semestry i pracuje na pół etatu, jednak szukam też jakieś poważniejszej pracy. W wakacje pojawiła się oferta na którą zaaplikowałem, ale HR odezwał się dopiero teraz gdy rok akademicki się zaczął. Zastanawiam się, gdyby udało mi się dostać tą pracę to jak to pogodzić z studiami. Jako że semestr się zaczął to nie będę mógł przejść na zaoczne, dopiero z nowym światem. Czy zaproponowanie na rozmowie ze okres wdrożenia czyli te 3 miesiące mógłbym pracować na pół etatu a jak będzie nowy semestr to bym poszedł na pełen czy to by było nietakt? #korposwiat #praca
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach