@aliciiiia_b_b: roczne dziecko, to pewnie lada dzień mu przejdzie i będzie się budzić raz w nocy, albo i wcale. Ważne, żeby po kolacji jeszcze zatankował mleko przed samym snem pod korek.
@Ranger: Nie je mleka modyfikowanego. @Ejber_z_Fyrtla Tak, rutyna jest. Ale Bobas nie je mleka modyfikowanego, a ze stałych pokarmów czasem coś zje, a czasami wybrzydza i niewiele dziennie. @Futerix Śpię razem z nim. Tak, czasami też tak jest, że chce tylko poczuć bliskość.
@aliciiiia_b_b: poczytaj o rutynach... dziala cuda Czasem potrzebuje bliskości wiec spanie razem jest jaknajbardziej spoko. Czasem zbyt suche powietrze inza goraco potrafi wybudzić. Czasem mokra pielucha. Generalnie wylacz tv i zacznij wsluchiwac się w potrzeby malego ludzia
@aliciiiia_b_b: Jeżeli w/w warunki są spełnione, to uderzam że chodzi o przytulenie się do mamy bardziej niż o to, że jest głodny. Spanie razem jest dobre, bo masz go obok siebie i nie trzeba nosić dziecka po nocy. Wytrwałości życzę!
@aliciiiia_b_b: kamień milowy, pewnie też odreagowuje na to, co się dzieje za dnia. Mój tak miał do 14/15 miesiąca - nawet taka drobnostka jak rozpoczęcie chodzenia może miec znaczenie. Pierś to nie tylko jedzenie, ale też poczucie bezpieczeństwa, regulacja, pomoc w tworzeniu nowych połączeń neuronowych - te budzenia w nocy na cycusia mają naprawdę sens.
@Ejber_z_Fyrtla Tak, rutyna jest. Ale Bobas nie je mleka modyfikowanego, a ze stałych pokarmów czasem coś zje, a czasami wybrzydza i niewiele dziennie.
@Futerix Śpię razem z nim. Tak, czasami też tak jest, że chce tylko poczuć bliskość.
Czasem potrzebuje bliskości wiec spanie razem jest jaknajbardziej spoko. Czasem zbyt suche powietrze inza goraco potrafi wybudzić. Czasem mokra pielucha. Generalnie wylacz tv i zacznij wsluchiwac się w potrzeby malego ludzia