Wpis z mikrobloga

Jak średnio mi podchodzi pierwszy warhammer to opłaca sie kupować 2 i 3 by mieć tą mega kampanie? Są jakieś znaczące różnice/poprawy w nowszych odsłonach czy dać sobie spokój bo dostanę więcej tego samego?
Ogólnie mam jakiś problem wciągnąć w te nowe total wary ale jakoś po shogunie 2 nic nie może mnie na dłużej zabawić.

#totalwar #gry
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xloginlogin123: jedynka mi średnio podeszła bo grałem już trochę po premierze. Dwójka 1k+ godzin. W trójce z 500. Większość spędziłem w mega kampaniach. Także bardzo polecam. Ale cena za całość jest spora.
  • Odpowiedz
@xloginlogin123 no między jedynką za dwójka jest ogromna przepaść. Polecam drugą część najbardziej. Trzecia jest taka o dla mnie.. Poza tym nie wiem czy nie ma ich w game passie więc może nie musisz kupować na stałe.
  • Odpowiedz
@xloginlogin123 jeśli pierwsza część Ci się nie podoba to kolejne raczej też Ci nie podejdą, bo to dalej jest ta sama mechanika. Oczywiście bardziej rozbudowana i ogromna mapa ale mimo wszystko dalej "to samo".
Shogun 2 to jest top Total War, więc rozumiem.
  • Odpowiedz