Wpis z mikrobloga

Mad max po roku w rosji


@skunior: @MrPerfetc Konstruktorzy-amatorzy na tej wojnie coraz bardziej zaczynają zawstydzać scenarzystów z filmów typu MadMax... Jeszcze ze dwa lata i będziemy (po wygranej Ukrainy) jeździć na wschód żeby sobie przywieźć jakieś fajne artefakty wojenne :-) Takie prawdziwe, nie udawane :-)
  • Odpowiedz