Wpis z mikrobloga

Wczoraj byl wyscig kolarski mezczyzn (na szosie). Polska nie wystawila swojej reprezentacji, nie pamietam takiej sytuacji. Nie wiem czy to przez kiepska forme polskich szosowcow (brak nastepcow Majki i Kwiatkowskiego), system kwalifikacji, kwestie finansowe, czy nieudolnosc zwiazku (fakt ze nie ma godnych nastepcow wymienionej dwojki wpisuje sie w nieudolnosc). A moze mieszanka tego wszystkiego. W mediach cisza - albo cos przeoczylem. Troche smutno.

A moze doping odgrywa kluczowa role?

#sport #kolarstwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mariusz30: tak na prawdę obecnie ten wyscig ukonczyc bylby wstanie chyba tylko Majka (ukonczylo 30 zawodnikow tylko) a nie chcial jechać. Reszta bardzo szybko by sie wycofała wiec biorac pod uwage stan finansowy związku dobrze że zadni statyści nie pojechali.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mariusz30 w końcu jakiś myślący prezes związku. Wyścig mógł by ukończyc majka i kwiato. Obaj nie mogli/nie chcieli jechać to po co wydawać dla kogoś innego kasę na wycieczkę. Pojechała młodzież i elegancko. Pchanie kogoś na siłę jest bez sensu najmniejszego. To mniej więcej tak jak wzięli sprucha do Kolumbii na MŚ, q--a tylko żeby kasę przepalić. Super że w końcu ktoś kieruje związkiem co używa mózgu, do myślenia a nie
  • Odpowiedz