#gamedev #unreal #blender Leci kolejny update. Udało mi się wymęczyć kolejne dwa modele (HQ i Harvester). Dodałem też elegancki generator pola siłowego chroniący pobliskie pola.
@MshL: Dzięki za miłe słowo! Zanim wskoczyłem do gamedevu, byłem grafikiem 2d :D Myślę, że gdyby nie to, że w sumie umiem każdy aspekt gamedevu ogarnąć samemu, to nawet bym nie zaczynał, bo znalezienie pomocy do robienia gry graniczy z cudem. Tym bardziej kiedy nie masz za bardzo budżetu żeby komuś zapłacić xd
Leci kolejny update.
Udało mi się wymęczyć kolejne dwa modele (HQ i Harvester). Dodałem też elegancki generator pola siłowego chroniący pobliskie pola.
źródło: NP_ss2
PobierzMyślę, że gdyby nie to, że w sumie umiem każdy aspekt gamedevu ogarnąć samemu, to nawet bym nie zaczynał, bo znalezienie pomocy do robienia gry graniczy z cudem. Tym bardziej kiedy nie masz za bardzo budżetu żeby komuś zapłacić xd