Aktywne Wpisy

lewyx +16
Ey ja nawet nie rozumiem bolu d--y o to ze jezeli faktycznie nic nie da ten lek. To co z trgo? Nikt Wam nie kaze wplacac. Nikt wam tego z portfela nie zabiera. Nie jest to oplacane z podatkow.
O co ten bol d--y?
Rodzic kocha swoje dziecko. I jezeli moze uratowac zycie swojego dziecka to po prostu to robi i walczy do ostatniej mozliwej szansy. I o to w tym wszystkim chodzi. O
O co ten bol d--y?
Rodzic kocha swoje dziecko. I jezeli moze uratowac zycie swojego dziecka to po prostu to robi i walczy do ostatniej mozliwej szansy. I o to w tym wszystkim chodzi. O

Maupicjusz_Jerry +55





Ważne jest tylko, żeby obserwować to co robią i z tego wyciągać wnioski.
No bo ani carska rosja, ani ZSRR, ani obecna putinowska Rosja nigdy nikogo nie atakowały, ani nie atakują. Wszystkie kampanie które prowadzili w historii czy prowadzą obecnie są kampaniami obronnymi lub wyzwoleńczymi.
Rosja nie atakuje, Rosja wyzwala. Nawet jak wyzwalany nie chce być wyzwalany to Rosja i tak wyzwoli.
Tak samo Rosja zawsze się broni. Nigdy nie jest agresorem. Każdy sąsiad Rosji potencjalnie może być atakującym więc każda kampania prowadzona