Wpis z mikrobloga

Idę dzisiaj na rozmowę o podwyżkę z wypowiedzeniem w ręku. Jak się dać dymać, to przynajmniej za porządne pieniądze XD
Na plus fakt, że jak poszedłem na urlop, to trzy osoby w biurze nie mogły ogarnąć mojej roboty. Zobaczymy co z tego będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gownowpis #januszex #pracbaza #praca
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shiningsky: raczej koniec kariery bo to ujma na honorze dla janusza. Ewentualnie zwód “za parę miesięcy” na który się nabierzesz xD przy g---o pensjach jednak właściwie postępujesz
  • Odpowiedz
@shiningsky: na 99% dostaniesz odpowiedź w stylu, że teraz nie mamy budzetu, ale w przyszłym roku na pewno dostaniesz (oczywiście nie dostaniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@nairoht Każdego da się zastąpić, mniejszymi czy większymi kosztami i spadkiem wydajności, ale po pół roku czy roku wróci wszystko do normy. Pytanie czy opłacalne będzie szkolenie nowej osoby, która ucieknie po roku i cykl się zamknie xD
  • Odpowiedz