Wpis z mikrobloga

TreΕ›Δ‡ przeznaczona dla osΓ³b powyΕΌej 18 roku ΕΌycia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CyberM4niak: pytanie za 100 punktΓ³w, czy to jest natalensis czy ochraceocentrata? Nie ΕΌeby to stanowiΕ‚o wielkΔ… rΓ³ΕΌnicΔ™, ale obstawiam, ΕΌe to ochra. W zasadzie do niedawna wszystko co przypominaΕ‚o natalensis byΕ‚o nazywane natalensis, mimo ΕΌe duΕΌa czΔ™Ε›Δ‡ jak nie wiΔ™kszoΕ›Δ‡ to byΕ‚a ochra (o czym wiemy z najnowszych badaΕ„ genetycznych). Ale ogΓ³lnie plusik, ΕΌe wrzucasz coΕ› ciekawego na wykop
  • Odpowiedz