Aktywne Wpisy

redorbiter +91
to tylko losowe dziecko INTZELU!
źródło: a10bccafb7b7a687b4d0484cf4402cd8ca670f625c29ba58280d6499be386f89
Pobierz
baemaj +63
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: a10bccafb7b7a687b4d0484cf4402cd8ca670f625c29ba58280d6499be386f89
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
przy takim samym uzytkowaniu Iron Heart 21Oz wytrzymaly mi 4 lata i kilka miesiecy, zrobilo sie przetarcie w kroku - za koszty wysylki Iron heart mi naprawil i mam te spodnie nadal
plus bo jestem w UK i tutaj naprawiaja, z polski pewnie
@curiousboi: Ja sobie pozwolę pochwalić jeansy marki SSG, mam kilka par które mają strzelam pewnie po 8 lat już nawet i dalej są bardzo dobre a bardzo często ich używam.
@curiousboi: Myślę, że tak naprawdę nie ma takich spodni. Ogólnie miałem w swoim życiu naprawdę sporo jeansów z różnych miejsc i to całe wkręcanie ludziom, że coś będzie dobrej jakości bo jest markowe to jest scam jeden wielki. Ty piszesz o 2 latach