Aktywne Wpisy

Leschek +603
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
SuicideLeopard +58
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Skopiuj link
Skopiuj link
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
CANAL+ WSTYDŹCIE SIĘ!
Człowiek od paru miesięcy nie żyje a oni takie coś
Brak słów...
źródło: 1000017217
Pobierz@niemczarek_owiecki: tylko Ci się tak wydaje i nic poza tym. To co według Ciebie wszystkie programy ze zmarłymi autorami powinny zniknąć, bo prowadzący nie żyje, idiotyczne myślenie.
@arais_siara: powinni, ale reklamowanie się twarzą zmarłego aktora/prezentera jest słabe
@niemczarek_owiecki: Dokładnie. Powinni pousuwać jego nagrania i nigdy więcej ich nie puszczać. Tak należy dbać o spuściznę twórcy.
@ZygmnuntIgthorn: Nie powinni reklamować, niech sobie będzie po prostu na ich streamingu. Myślę, że mają masę innych programów, którymi by mogli się reklamować. Czasami PR ważniejszy niż zarobek.