Wpis z mikrobloga

@JanDzbanPL:
jak ukraińskie wlatują:
- łolaboga strzelać ze wszystkiego czym się da, a oni niech płacą i przepraszają.
Gdy onucowe wlatują to:
- łolaboga prowokacja Ukraińców, po co do nich strzelać, nie opłaca się, przecież to gołąbki pokoju :)
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: Gdybyś nie był dzbanem to byś wiedział, że taki dron stwarza zagrożenie dla ruchu lotniczego. Nawet gdyby żylibyśmy w spokojnych czasach, a coś takiego pojawiłoby się nad lotniskiem to reakcja byłaby podobna.
  • Odpowiedz