Wpis z mikrobloga

  • 0
@Altar: teraz te ma cięte bardziej niż zwykle szkoda że zawsze chce zwrócić na siebie uwagę ekstremalną przekornością jedno z czym się zgadzam to z opinią że większość ludzi to debile i on to udowadnia.
Z jednej strony skręca mnie gdy czytam o dobrym Putinie a z drugiej strony chcę więcej patologii w jego wydaniu. Wolałbym aby na starość zajął się brydżem
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: korwin taki mądry, wie lepiej co ludzie powinni robić, zagląda im do poglądów ale jak go spytasz za co syn mu kose sprzedał to jest bulwers niesamowity, jak pan wgl śmie to poruszać, zamach na wolność (gdy samemu tą wolnośc odbiera innym) etc
  • Odpowiedz
  • 0
@Lomar15: Korwin jest tylko trochę mądrzejszy niż Konfa, jest inteligentniejszy ale nie mądry. Jego nakręca fejm, cukier i segz. W przeciwieństwie do Konfy nie wyobrażam sobie krula w robi mariusza albo na obozie narodowców z kolegami. Gdyby rozumiał kolegów partyjnych jak kobiety to może i by zaliczył więcej kadencji w sejmie
  • Odpowiedz