Wpis z mikrobloga

Pytanie do kogoś kto grał w Dragon Age: Veilguard. Naprawdę jest tam dużo wątków LGBT? Czy można to wszystko spokojnie ominąć?
#gry #dragonage
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kluha666: Nie, trzeba się postarać. Masz wybór zaimków przy tworzeniu postaci i otwarte opcje romansu z każdym z kompanionów plus Taash jest non-binary, więc masz they/them w dialogach zamiast she/her/he/him. Jak nie chcesz to po prostu nie klikasz i nie wchodzisz w te (czysto lorowe, opcjonalne) questy. Nie przeszkadza i nie narzuca się w grze.
  • Odpowiedz