Wpis z mikrobloga

Karny śmieszny ale może eksperci z wykopu powiedzcie czemu miał go niby nie podyktować? Powiększył swój obrys ciała, leciał na wariata bez podpórki. Nie ma za bardzo się czego czepić.
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Maib: Na razie to widać zdjęcia na tagu, gdzie ręka jest przy ciele więc pokaż filmik albo odnieś się do karnego o którym pisze. Inaczej to jakiś wielki ból dupska. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz