Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak Barbara uwielbiala drewno rąbać i odśnieżać?
dzis się dowiedzieliśmy że Iwona (ta która żłopie wódę przy Jarku, który wychodzi z alkoholizmu) uwielbia rozpalać ognisko i układać stos, więc Jarek ma wolne.
Jarkowi wymsknęło się dziś i zdradził czym są ziemniaki tajemnicze to .... ziemniaki z cebulą. W kolejne minutach Jarek pokazuje jak połączyć ziemniaki z cebulą i zawinąć. Nazywa to sztuką.
Acha, i Jarek mówi (całkiem słusznie) żeby nie dotykać gorących rzeczy, bo się poparzycie, a nie chce żebyście o nim źle mówili że tego nie powiedział więc mówi.

#kononowicz #patostreamy
perfectgambler - Pamiętacie jak Barbara uwielbiala drewno rąbać i odśnieżać?
dzis się...

źródło: 20250916_222441-COLLAGE

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@perfectgambler: powiem tak. Obiektywnie. Jeśli to foto jest np 10 min po przebudzeniu, ok, po spartańskich warunkach spania w bagażniku, któryś tam dzień, można być niewyspanym i wyglądać, jak gowno. Jeśli to foto z popołudnia, to nie ma innego wytłumaczenia, niż %
  • Odpowiedz
@perfectgambler: on często robił, bo coś tam pichcił. Z drugiej strony, nie obchodzi mnie to, jest wolnym człowiekiem, tylko lepiej by wyszedł wizerunkowo i finansowo, jakby się przyznał
  • Odpowiedz