Wpis z mikrobloga

Jak ktoś lubi układać #puzzle to zdecydowanie polecam program Palapeli. Dostępny na pewno pod #linux i chyba większość #unix. Pod #windows nie wiem, ale Palapeli jest częścią KDE, którego apki były dostępne dla Windowsa.

Nie jestem gejmerem, bardziej preferuję takie gierki jak właśnie Palapeli. W tym programie układanie puzzli wygenerowanych z pobranych przez siebie obrazków jest bardzo przyjemne. Aktualnie układam drugą układankę na ok. 1000 elementów. Najwięcej elementów układałem na 1600. Optymalnie jest ustawić sobie 700.

Palapeli pozwala generować układanki z własnych obrazów. Automatycznie zapisuje stan gry. Można mieć wiele układanek w trakcie układania. Jest opcja wyboru wyglądu elementów - standardowe puzzle, kwadratowe, prostokątne, pięciokątne, sześciokątne i losowe kształty. No i samemu się decyduje jak dużo chce się elementów.

Mnie wciąga jak otwarte klony meinkampa ( ͡ ͜ʖ ͡)
psiversum - Jak ktoś lubi układać #puzzle to zdecydowanie polecam program Palapeli. D...

źródło: scrot-screenshot_25-09-16_14-47-57

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach