Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xvzk0: urzędnicy tacy już są, czego ty chcesz od szlachty 21 wieku, resortowego pomiotu
Z drugiej strony pomijając to jacy chętni do pomocy są zazwyczaj urzędnicy, to pewnie nie dostali jasnego komunikatu i wytycznych, albo gdzieś zaginęły te wytyczne.
  • Odpowiedz
Jak w tym kraju ma być dobrze skoro nikt nic nie ogarnia.


@xvzk0: Czepiasz się, kasa na ulotki itp. poszła ¯\(ツ)/¯, politycy udają że coś robią ¯\(ツ)/¯ a że program nie działa ¯\(ツ)/¯ za rok się zrobi kolejny program, wydrukuje się ulotki a politycy będą udawać że coś robią ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
mówili wam ile karetek jest w rejonie?

Jaki jest survival przy rko przez bystanderów?


Innymi słowy daj se siana.


@deptacz_gnoju: lepiej by w AED zainwestowali. Tak by to dosłownie stało na każdym rogu.
Do tego przeszkolenie z użycia ( choć samo urządzenie nie wymaga przeszkolenia, to ludzie może mniej by się bali to używać )
  • Odpowiedz