Aktywne Wpisy

miodeksmrodek +1741
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze.
Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów.
Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!
Zasady:
1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów.
Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!
Zasady:
1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
źródło: IMG_1429
Pobierz
Zawod_Inwestor +115
#gielda Założyłem w końcu konto z szacunku do tagu. Fajnie rozruszaliście polski internet memami inwestycyjnymi. Dobrą robotę robicie chłopaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widziałem, że ktoś wczoraj proponował, żeby XTB zrobiło maskotki szczura z logiem firmy. Wyobraź sobie, że proponowałem to marketingowcowi jakieś 5 dni temu w rozmowie telefonicznej, ale powiedział, żebym się p***** w cymbał. Tylko zrobił to odrobinkę grzeczniej.
Postaram się czasem postować, ale niestety muszę ograniczać swój humor,
Widziałem, że ktoś wczoraj proponował, żeby XTB zrobiło maskotki szczura z logiem firmy. Wyobraź sobie, że proponowałem to marketingowcowi jakieś 5 dni temu w rozmowie telefonicznej, ale powiedział, żebym się p***** w cymbał. Tylko zrobił to odrobinkę grzeczniej.
Postaram się czasem postować, ale niestety muszę ograniczać swój humor,





Z drugiej strony pomijając to jacy chętni do pomocy są zazwyczaj urzędnicy, to pewnie nie dostali jasnego komunikatu i wytycznych, albo gdzieś zaginęły te wytyczne.
@xvzk0: mówili wam ile karetek jest w rejonie?
Jaki jest survival przy rko przez bystanderów?
Innymi słowy daj se siana.
@xvzk0: Czepiasz się, kasa na ulotki itp. poszła ¯\(ツ)/¯, politycy udają że coś robią ¯\(ツ)/¯ a że program nie działa ¯\(ツ)/¯ za rok się zrobi kolejny program, wydrukuje się ulotki a politycy będą udawać że coś robią ¯\(ツ)/¯
@deptacz_gnoju: lepiej by w AED zainwestowali. Tak by to dosłownie stało na każdym rogu.
Do tego przeszkolenie z użycia ( choć samo urządzenie nie wymaga przeszkolenia, to ludzie może mniej by się bali to używać )
@deptacz_gnoju:
źródło: IMG_6169
Pobierz