Aktywne Wpisy

Piter1489 +88
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

adam-yxz +35
#izrael #iran
Nie wiem jak bardzo trzeba mieć ograniczone horyzonty żeby popierać zbrodniczy reżim w Iranie. Iran jest bliskim sojusznikiem naszego największego wroga - Rosji. Popieranie Iranu tylko dlatego, że nienawidzą Izraela to po prostu żałosne. Chociaż mam taką teorię że prawakom imponuje ten reżim i może mają jakąś nadzieję, że udaloby się wprowadzić coś podobnego i przez to być może zobaczyliby w końcu żeńskie gonady na własne
Nie wiem jak bardzo trzeba mieć ograniczone horyzonty żeby popierać zbrodniczy reżim w Iranie. Iran jest bliskim sojusznikiem naszego największego wroga - Rosji. Popieranie Iranu tylko dlatego, że nienawidzą Izraela to po prostu żałosne. Chociaż mam taką teorię że prawakom imponuje ten reżim i może mają jakąś nadzieję, że udaloby się wprowadzić coś podobnego i przez to być może zobaczyliby w końcu żeńskie gonady na własne





Sędzia dostała akta sprawy i ma 30 dni na wyrok, sprawa już się sporo przedłużyła. Jak szybko są szanse na wyrok? Będzie czekała całe 30 dni? Dodam, że to sąd okręgowy. Sprawa wydaje się być przesądzona, więc nie ma tu za dużo zastanawiania się :|