Wpis z mikrobloga

  • 0
@giorgioborgio jakie moduły i perki?
O ile udes i str IX na luzie 2 paski zrobione na dziale tak X nie potrafię grać xD ale też wróciłem po przerwie i może to przez to
  • Odpowiedz
  • 1
@HeexxD X jest łatwiejsza, bo możesz grać na pancerz, ja mam tak: turbo różowe, dosyłacz i cichy układ. Można grać też z siatą i lornetą, ale ja wolę cichy układ i zamiast lornety dać turbo różowe, które daje +5 do prędkości w tym trybie oblężniczym co jest kluczowe dla tego czołgu. Będę jeszcze testował zamiast dosyłacza grać na lornecie lub optyce, ale na ten moment dosyłacz, turbo i cichy układ wydają
  • Odpowiedz
@giorgioborgio: Cofam wszystkie złe słowa o tym czołgu xD
Jeszcze przy okazji misja na 8k dmg wpadła i w końcu 260 odebrana xd, co prawda polosowało same HT + wiadomo mapa ale trochę się przyfarciła, ale wykorzystać też trzeba umieć xD niestety remis bo moje dwa HT stały całą bitwę A1 i na ostatnią minutę próbowałem sam ugrać ale za dużo jeszcze zostało dookoła xd
HeexxD - @giorgioborgio: Cofam wszystkie złe słowa o tym czołgu xD
Jeszcze przy okazj...

źródło: OKxd

Pobierz
  • Odpowiedz