Aktywne Wpisy

Qurvinox +14
Jak mogę zutylizować a-----l?
Mam w mieszkaniu ze 30litrów różnych w----y, wódek, win itp itd, które się uzbierało przez kilka lat z prezentów, a tego nie pije
Wylać raczej takiej ilości do kanalizacji nie można, więc do jakiś baniaków i na pszok?
Mam w mieszkaniu ze 30litrów różnych w----y, wódek, win itp itd, które się uzbierało przez kilka lat z prezentów, a tego nie pije
Wylać raczej takiej ilości do kanalizacji nie można, więc do jakiś baniaków i na pszok?

iquiet +35
Dziś kolejny raz przetestuje czy książeczka honorowego dawcy krwi spowoduje, że nie będę czekał w kolejce do lekarza.
Tydzień temu w rejestracji do innego lekarza się nie udało (obowiązuje kolejka i trzeba się dostosować xD).
Ciekawe czy dziś też oleją to, że człowiek oddaje krew i ma pierwszeństwo w kolejkach czy uszanują to
Tydzień temu w rejestracji do innego lekarza się nie udało (obowiązuje kolejka i trzeba się dostosować xD).
Ciekawe czy dziś też oleją to, że człowiek oddaje krew i ma pierwszeństwo w kolejkach czy uszanują to





Origins bylo fajne, odyssey ok ale się dłużyło i musiałem przejść je na 2-3 razy (przerwa po podstawce i po pierwszym dlc). Valhalla z tego co słyszałem to jeszcze dłuższa więc szansa że przejdę wszystko raczej średnia, ale trochę godzin pewnie nabiję.
#gry #assassinscreed
A jak kwestia historii zakonu? plus cos slyszalem, ze w grze nie uswiadczymy za duzo mechanik z jak wspinaczki itp
Czy nie dużo wspinaczki? Na pewno się z niej korzysta do walki. I pamiętam, że była przyjemna. Wiadomo nie ma wieżowców bo to nie te czasu ale są góry.