Wpis z mikrobloga

@ppooii: Jest wątek Animusa w teraźniejszości. Natomiast w samej grze jest zakon, nawet dosyć dużo ich było do ubicia. Ale ja w to grałem Panie ze 4 lata temu to fabuła już mi się zatarła ;).

Czy nie dużo wspinaczki? Na pewno się z niej korzysta do walki. I pamiętam, że była przyjemna. Wiadomo nie ma wieżowców bo to nie te czasu ale są góry.
  • Odpowiedz