Aktywne Wpisy
retromirek +497
W ciągu zaledwie kilku lat pochowałem całą swoją najbliższą rodzinę. Zostałem na świecie zupełnie sam, mając pod opieką dorastające dziecko. Robię za ojca, matkę i tarczę ochronną.
Po drugiej stronie mam byłą żonę, której jedynym celem życiowym stało się zniszczenie mnie psychicznie, finansowo i zdeptanie spokoju naszego dziecka. Od lat toczę wykańczającą walkę z patologią systemu, złośliwością urzędników i kłamstwami. Ex zdołała zmanipulować i przeciągnąć na swoją stronę resztki mojej dalszej rodziny, robiąc
Po drugiej stronie mam byłą żonę, której jedynym celem życiowym stało się zniszczenie mnie psychicznie, finansowo i zdeptanie spokoju naszego dziecka. Od lat toczę wykańczającą walkę z patologią systemu, złośliwością urzędników i kłamstwami. Ex zdołała zmanipulować i przeciągnąć na swoją stronę resztki mojej dalszej rodziny, robiąc

powodzenia +10
nie rozumiem tego bulu d--y na system kaucyjny. nigdy nie doświadczyłem z tym żadnego problemu. za każdym razem jak jestem na zakupach to widzę ludzi oddających butelki. bez tego to wszystko lądowałoby na wysypiskach lub w najgorszych przypadkach w lasach lub piecach, więc uważam, że pomysł jest znakomity. czasem się jakiś automat zapcha, no dramat, przecież to typowe problemy wieku dziecięcego, których z czasem będzie co raz mniej.
dla mnie to jest
dla mnie to jest
źródło: image_picker_1F40055B-BA75-49AB-88C4-68584F08FA27-36650-000005ADDAE2495D
Pobierz




@jan_3_sobieski: Właściwie całą Europa, ale roszczeniowym Polakom żadne "dziękuję" nawet przez usta nie przejdzie.
Tylko dej, dej, dej i jeszcze na tą naszą Unię nadają
@jan_3_sobieski: no tym "argumentem" gość d-----ł najmocniej. Złodziejstwo zalegalizowane przez zasiedzenie :D.
Podróże kształcą i edukują
@jan_3_sobieski: a ty postanowies sie zesrac na wykopie? 1/10
@jan_3_sobieski: jakiego wyznania?
@Kepler777: obawiam się że w kolejnej perspektywie budżetowej UE będzie dużo gorzej no i?
@Kepler777: wręcz przeciwnie, NATO nas powstrzymuje przed wyrywnymi działaniami polskich polityków
- Bazylika archikatedralna św. Stanisława Biskupa i św. Władysława w Wilnie
- Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa i klasztor Trynitarzy w Wilnie
Niemniej jest tam mnóstwo kościołów wszystkich wyznań.
@Walerin Napisałem
źródło: unnamed
Pobierz@jan_3_sobieski: musiałeś coś źle zobaczyć. Internet nie kłamie, Szwecja upada.
@jan_3_sobieski: jak reprezentowałeś Polskę? Dałeś 5 euro na tacę?