Wpis z mikrobloga

@vantablank: deficyt może być zbyt mały i wtedy nie będziesz chudnąć. Jeśli byś miał taką sytuację to po prostu odejmujesz kolejne 100kcal do momentu aż masa ciała zacznie spadać.
  • Odpowiedz