Wpis z mikrobloga

@bvrvn: taki jest skutek zapaści polskiej psychiatrii - ceny wybiło w kosmos, a NFZ udaje, że leczy. Naród poważnie zaburzony, otumaniony partyjną propagandą, uzależniony od scrollowania wypocin zagranicznych trollowni i AI-spamu. Niby są sami sobie winni doprowadzając własne państwo do destrukcji i do upodlenia siebie i swoich najbliższych. Sami zasługują na los, który sobie tworzą. Ale empatia nakazuje jakoś pomóc tym zaburzonym ludziom, pewnie bez psychoterapii i psychiatrów się nie
  • Odpowiedz