Wpis z mikrobloga

@CipakKrulRzycia @fikumiku Jak zawsze prosto w środek tarczy. Polska najpierw powinna pomóc sobie i poprawić skuteczność, bo 3 lub 4 z 19 to żałosny wynik. Poza tym bardzo możliwe, że właśnie oglądamy kolejny akt zdrady, kiedy polski (nie)rząd wspiera bezpośredniego agresora na zlecenie El Sol del Perú i Rodneya Titskiego. Oczywiście za sznurki pociągają loże masońsko-brukselsko-rzymiańskie.
  • Odpowiedz