Wpis z mikrobloga

@Musisz_je_tak_skrobac_bo_zmarzniete: najgorsze te pierwsze, potem jakoś to już idzie!
Ja od dawna nic ze sobą nie robiłem, powoli wracam, jakieś marszobiegi, teraz podciąganie i dużo wiszenia, zaraz dorzucam pompki i przysiad, także czuję że najważniejsza jest motywacja, a codziennie odhaczanie licznika tutaj na pewno pomoże :)
BTW, trafiłem na info o GTG, Grease the Groove, tak się podciągam od tych kilku dni i widzę jak z dnia na dzień idzie
  • Odpowiedz