@Chlodny_Pokerzysta: Żaden mężczyzna urodzony po 1995 r nie umie randkować... Znają tylko feminizm, bycie tamponem emocjonalnym, pisanie wiadomości, wspólne wyjścia, "cold approach", rozmowy w pracy, jedzenie łagodnych chrupków, nieobycie
@Chlodny_Pokerzysta: fakt, normy kulturowe dotyczące początku związku w tym kraju są posrane przez te całe podchody. W przypadku zagranicznych jest całkowicie normalne że w jednym z pierwszych pytań jest to o sam cel spotykania się i już od samego początku wiesz na czym stoisz i czego od siebie oczekujecie. A w Polsce jak w chlewie oczekuje się od chłopa orbitowania wokół laski co do której nie masz prawa się zapytać
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link