Wpis z mikrobloga

Ogarnijcie się z tą paniką, ruskie się grzebią 4-ty rok z Ukraińcami o jakieś wioski na wschodzie, a mieliby nas zaatakować. Jak będą dzisiaj spadki firm o solidnych fundamentach to ja dobieram na promocji.

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach