Wpis z mikrobloga

Otóż jeżeli koalicja pis z konfą byłaby w stanie odsunąć tusków od władzy i


@Chris_Karczynski: tak wiem, to konfiarzom nagle pis nie przeszkadza a nawet jest super

A gdyby rafał wygrał to by tego wszystkiego nie było. Wszystkim to na dobre wyszło.


@Chris_Karczynski: nom i utopiło by się jednocześnie PO i PIS ale konfiarze z gwoździem w mózgu wybrały inaczej i zatęskniły za powrotem pisu XD
  • Odpowiedz
między pisem i konfą jest większa różnica niż między pisem a koalicją obywatelską


@Chris_Karczynski: Chyba w alternatywnej rzeczywistosci w hoiu 4 na modern dayu.
Realnie to jedna i ta sama partia w przyszlej koalicji, beda pucowac jarkowi berlo lepiej niz kukiz
Ten sam przekaz, ta sama propaganda, ci sami propagandysci.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: co?


@Chris_Karczynski: pstro. Dosłownie nic nie trzeba było robić. PO by się samo zaorało pod koniec kadencji przez to jak bardzo nie dowieźli, natomiast kucwoty w najlepszym przypadku zagłosowały za ułaskawianiem pisowców i destabilizacją państwa.

A żeby was pis przeżarł i wysrał XD

  • Odpowiedz
@Kryspin013: niezłe masz urojenia xD

Przecież nawet po wygranej nawrockiego rząd Tuska straci władze w 2027


@Chris_Karczynski: tak, na rzecz pisu. Konfiarze znormalizowali ponownie PiS. Gdyby nie to to z większym prawdopodobieństwem była szansa na jakąkolwiek 3 opcję a tak to jest duże prawdopodobieństwo konfopisu w 2027. Czekam na twoje fikołki po 2027, że PiS nie taki zły i super ruch konfy xD
  • Odpowiedz