Wpis z mikrobloga

@Noami: Ja nie dostałem. Ale o ile pamiętam wyłączyłem tę opcję w osie jak za czasów covida testowali ¯\(ツ)/¯ Albo fakt, że mam beta test system i pewnie nie działa. Z drugiej strony

laert atomowy

To chyba wolę wyparować w niewiedzy XD
  • Odpowiedz
@szatanEK666: akurat jestem w Londynie przez kilka dni. Mój telefon się tak rozdarł, że ja prdl. Zresztą wszystkim na ulicy zaczęły wrzeszczeć telefony. Pierwszy raz się z tym spotkałem. Chyba coś się szykuje. Tutaj zrzut ekranu
kecajek - @szatanEK666: akurat jestem w Londynie przez kilka dni. Mój telefon się tak...

źródło: 1000059251

Pobierz
  • Odpowiedz