Aktywne Wpisy

lubie-sernik +11
Dobra powiedzcie mi szczerze dlaczego nie śpicie w środku tygodnia o 2:30?
Kazdy kto widzi ten wpis musi odpisać. Trudno.
Ja nie śpię bo stres mocno i nie mogę spać.
Kazdy kto widzi ten wpis musi odpisać. Trudno.
Ja nie śpię bo stres mocno i nie mogę spać.

serio_serio +3
ciekawe czy jak na wykop napisze się, że ksu i farben lehre to 2 najgorsze zespoły "punkowe", ktoś się oburzy o godzinie nocnej 00:43





Przeciwniczka Pani Aryny - A. Anisimowa przegrała kolejny finał turnieju wielkoszlemowego. To wszystko spowodowane jest tym, że zdradziła Wielką ROSJĘ - nieważne, czy zdradziła ona sama, czy jej rodzice (ma wówczas zdradę we krwi w żyłach płynącej).
#tenis #sport #igaswiatek #mecz #polityka