Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciorqa to jest naturalną fizjologia nosa. Jedna z dziurek się nieco zwęża a inna rozszerza. Chodzi głównie o to, by receptory węchowe pracowały dobrze. Jedne się aktywują łatwo a inne powoli, więc przez jedną dziurkę powietrze leci szybko, przez drugą wolno. Jak masz katar, to jest za mało miejsca i się zatyka.
  • Odpowiedz