Wpis z mikrobloga

Nie zapinam pasów lewaku, bo to ogranicza moją wolność i znam kogoś kto by przeżył wypadek ale nie mógł odpiąć pasów i się spalił ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Łezka się w oku kręci jak sobie przypomnę tego typu teksty młodych wolnościowców modne jakieś 10-15 lat temu.


@SoplicaTadeusz: Ciekawe czy któryś z nich w końcu otworzył ten swój parówex xD
  • Odpowiedz