Aktywne Wpisy

michalxd21 +480
Dzisiaj różowa ma zdjęcie gipsu, a że ma wizytę u innej doktor w innej części miasta w południe to poprosiliśmy o maksymalnie wczesną wizytę. No to wpisali nas na sam początek, na 8:00. Byliśmy oczywiście 7:30 bo trzeba się zarejestrować i czekamy. Czekamy, czekamy, nikt nie wchodzi nikt nie wychodzi. Księciunio dopiero o 8:35 pojawił się w gabinecie XD ale potem wina rejestracji czy pacjentów że dużo roboty.
#lekarz100k #
#lekarz100k #

Lardor +182
Wstaje rano wychodzę z klatki a tu mam taki widok xddddd #krakow oczywiście ładuje wszystkie i dziś jadą do lamusowni na makulaturę właśnie tam dziś się wybierałem
źródło: 1000091710
Pobierz




źródło: 543371596_1176323547643797_3845296530006507915_n
Pobierz@MistrzKowalski: wszystko by się zgadzało. To nie problem tylko Tuska że Polska jest postrzegana ciągle jak kraj 3 kategorii. To wina ustroju i wszystkich którzy żyją z podsycania podziałów w społeczeństwie oraz zapraszania sił obcych do polityki wewnętrznej, jak UE czy USA. Po co samemu mieć jakąś strategie jak można poprosić niemcy czy usa o plan na
Komentarz usunięty przez moderatora
Ciekawa sytuacja była jak Biden przelatywał do Polski i lądował w Rzeszowie. Wtedy Duda chciał tam lecieć i go witać ale w ostatniej chwili "zepsuł mu się samolot". Być może zwyczajnie ktoś przemówił Dudzie do rozsądku albo sam się zreflektował, że jako głowa państwa ma czekać na gościa