Wpis z mikrobloga

Co kupujecie za dywidenda od olejorza? Ja myślę nad jakimś śmieciem turystycznym, w tym roku z każdej strony leciał hejt na wakacje w polsce, że drogo, że pogoda słaba, tiktok i jutub caly tym zawalony, to może za rok nakupują wycieczek zagranicznych, najlepiej to by było dokupić czempiona ale jakiś za mocny jest ostatnio

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach