Wpis z mikrobloga

Kupiłem nowy PC. Plany były duże w co to nie będę grał bo na steam mam dużą kolekcję. Ale na chwilę obecną nie mam chęci w nic grać. Wszystkie te gry wydają się jakieś miałkie.
#gry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jarrL ¯_(ツ)_/¯ tez bym pogral, zaczynam grac i po 20 minutach mam dosc, nie ma tego czegos co powodowalo dawniej problem z oderwaniem sie. Chyba starosc xd
  • Odpowiedz