Wpis z mikrobloga

da sie wylaczyc jakos policje? przez 6 lat jezdzenia duzymi po anglii i europie nie dostalem tyle mandatów w realnym zyciu co na pierwszej trasie rotterdam-amsterdam XD

also bede robil nowy profil - gdzie polecacie zeby wystartowac w jakim miescie? #ets2 #eurotrucksimulator2
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach