Wpis z mikrobloga

@krytyk__wartosciujacy laserowe brothery ustawiam na halach produkcyjnych. Pracuja po wifi w środowisku duzych zakłóceń, zapylenia itp jeszcze z żadną nie miałem problemu ( 6 sztuk) od 4 lat. Nowe tonery, co jakis czas bęben i odjazd. Jaki masz model ?
  • Odpowiedz
@xyz_xyz: powiem więcej, aktualizowałem kilka dni temu więc to nie jest tak, że "co pół roku" się zawiesza. Mam wrażenie, że z każdą aktualizacją jest gorzej..
Do tego "plotki", że brother wziął się za "nieoryginalne" tonery. To już nie ten brother co kiedyś ;-)
  • Odpowiedz