TomcioPalushek TomcioPalushek 28.08.2025, 10:20:59 1 + Kto yebie górników to dawać plusa + #zebroplusy #gornictwo #wegiel
TomcioPalushek TomcioPalushek 28.08.2025, 10:21:35 via Wykop 0 + @TomcioPalushek: i jego kolegów też :(
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link