@Bromatologia: nie masz możliwości przypisania klucza do EA App i odpalenia gry za jej pośrednictwem?
Ewentualnie spróbuj kontaktu z supportem i opisz swój problem, kilka lat temu próbowałam odpalić ME z płyty nie posiadając klucza i też miałam jakiś problem z launcherem, o dziwo przypisali mi cyfrową wersję do konta na Originie.
Ewentualnie spróbuj kontaktu z supportem i opisz swój problem, kilka lat temu próbowałam odpalić ME z płyty nie posiadając klucza i też miałam jakiś problem z launcherem, o dziwo przypisali mi cyfrową wersję do konta na Originie.