Wpis z mikrobloga

@FejsFak: a jak tak dla odmiany powiem, że fajnie to zaczyna wyglądać. Tylko ławka wymyka się ogólnie przyjętym normom ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale o to chyba chodzi w tym tagu
  • Odpowiedz
  • 39
przez dwa lata nic się nie zmieniło ze schodami?


@fanatykwedkarstwa2: nic się nie zmieniło, nie są mi bardzo potrzebne a zostały zrobione tylko dlatego, że jeden mireczek zapłacił za cement na nie
  • Odpowiedz