Aktywne Wpisy

nie wyobrażam sobie być w związku z mężczyzną, który ma BMI powyżej 24, jest to zwyczajnie obrzydliwe i świadczy o zaniedbaniu ciała i duszy, jak nie potrafisz utrzymać michy, to kim ty k---a jesteś??

Wookash071 +44
Złożyłem wypowiedzenie w kolchozie. Nie sądziłem, że to wygeneruje takie poruszenie xD




@SendMeAnAngel: Daj te dwa razy taniej.
@Kampinos: I tak wyjdzie taniej, a czeka się tyle samo, może krócej, bo sklep też musi odesłać sprzęt do producenta.
@ch1va5: do sklepu też musi przywieźć - zwykle to producent wysyła towar
@SendMeAnAngel: Wiadomex, wyniszczanie lokalnych sklepów to same plusy. Po co mamy mieć lokalny sklep, społeczność, serwis rowerowy, własne marki. Niech niemiec nam sprzedaje wszystko na własnych warunkach. Akurat dzisiaj wietrzył magazyn i wyśle w pudle do Polski jakiś rower, przy którym ma zero roboty, kupca nigdy nie zobaczy na oczy, nie musi mu nic regulować, poprawiać, tracić czasu na tłumaczenie etc.
@ch1va5: Jeśli widać uszkodzenia, to masz prawo otworzyć paczkę przy kurierze i wtedy trzeba sporządzić protokół. Jeśli nie widać uszkodzeń, to tylko wola kuriera. Wtedy najlepiej nagrać jak rozpakowujesz, aby w razie czego był dowód, że to nie ty uszkodziłeś, tylko taki przyszedł. Dużo osób zamawia rowery przez internet i
@SendMeAnAngel: Finansowo, w krótkim terminie, może się oczywiście opłacać zakup w zagranicznym sklepie wysyłkowym. Ale warto mieć też u siebie sieć lokalnych sklepów rowerowych. Często takie sklepy organizują imprezy, testy, przejażdżki. Można sobie pójść do takiego sklepu coś poprzymierzać, pogadać z facetem, który te rowery sprzedaje i serwisuje, albo z jakimś rowerzystą, który przyjechał obejrzeć ten
@swiadomy_anakolut: I tak w tych sklepach jest mały wybór. Jak chcesz coś innego, to zostaje Internet.
@SendMeAnAngel: Byłem na różnych imprezach organizowanych przez sklepy. Testy nowych modeli, przejażdżki, cotygodniowe ustawki. Nigdy nie brali ode mnie za to pieniędzy.
Sklepy rowerowe w Polsce to jakaś inna bajka.
Przebitka na wszystkim kilkukrotna w porównaniu z pierwszą lepszą oferta w internecie.
Rozumiem wyższe ceny ale nie aż tak.
I do tego zazwyczaj podejście jakby serwisowali rakiety kosmiczne a nie zwykle rowery.