Wpis z mikrobloga

  • 24
@troglodyta_erudyta tu nie chodzi o żaden umysł biedaka, tylko o to, że regularnie jakiś człowiek z elit, który nigdy nie pracował fizycznie, ma czelność mówić, że Polacy pracują za mało i on pracuje więcej, teraz to Piątkowski, wcześniej Matczak, kiedyś Kulczyki

Zwykli ludzie mają w dupie ich pogoń za PKB, którego wzrosty i tak idą na konto 10% najbogatszych
  • Odpowiedz
@walciak: To tak samo pracuje mój szef który uważa, że jak ja pracuję 8 godzin to mam luksus bo on od rana do świtu pracuje, tylko że on robi to z domu i zajmuje się dziećmi, gotuje, sprząta pewnie i robi wszystko jakby nie był w pracy, a ja muszę na miejscu w magazynie całą czarną robotę robic i nie rusze się bo muszę wszystko pilnować, no ale tylko 8
  • Odpowiedz
no ale tylko 8 godzin ciągłej pracy,


@Mateo353: jeszcze doliczyć 1h na dojazd, 1h na powrót, 30minut na ogarnięcie przed robotą, i już masz 24h/dobę
  • Odpowiedz