@mvriami niech do Rosji wysla telegram "nie widzieliśmy ze wasz dron przeleciał przez naszą granice, wyślijcie następnym razem 5, to moze chociaz jednego zauwazymy"
@CodziennyZrzutNapalmu: A co mają powiedzieć że wydajemy miliony na sprzęt wojskowy a mimo to nie potrafimy nim obronić naszych granic jak dla mnie kolejna kompromitacja tego rządu z kartonu gówna i patyków i nie ważne kto jest u steru.
@polak-p: o jest wytłumaczenie dla lemingow xdd kyrwa jakie wy proste zwierzątka jesteście xdd
Czyli prikaz jest następujący: wszystko ok, ta wojna co trwa od 3 lat za naszą granicą i która straszymy od 3 lat ze może nas dotyczyc. To wiesz w żaden ale to kompletnie żaden sposób sie do niej nie przygotowujemy. Także wszystko jest ok durniu który nie wiesz nic. Polska nie jest po prostu gotowa na
Zresztą robimy i to sporo. Poza Narwią, Wisła i Pilicą+ mamy jeszcze kupione AWACSy od Saaba i cudeńko że zdjecia poniżej.
To są fakty. Masz teraz dwie opcje. Albo się im przyjrzeć, zrozumieć i poczuć się gorzej, ponieważ prawda zawsze boli, ale w konsekwencji poczuć się lepiej po pewnym czasie, bo prawda
@Rad-X: Nie do końca wychodzi Ci czytanie ze zrozumieniem co? Na spokojnie. Usiądź. Napij się kawy albo krótka drzemka i jeszcze raz. To pewnie zmęczenie.
@polak-p: czyli teraz tłumaczenie leminga jest następujące xd
Ta wojna co trwa od 3 lat i która straszymy bo jestesmy jej hubem logistycznym, to my jednak jesteśmy na nią gotowi mamy super sprzęt itd. Tylko ze go nie używamy bo tak xddd
@warzone-rastafuraj: wyjaśnił Tobie logicznie i prosto. Ty powinieneś doczytać na ten temat. Ciebie to jak słuchać księdza co daje rady małżeńskie. Cos tam slyszał, ale nie wie o co do końca chodzi.
A co mają powiedzieć że wydajemy miliony na sprzęt wojskowy a mimo to nie potrafimy nim obronić naszych granic jak dla mnie kolejna kompromitacja tego rządu z kartonu gówna i patyków i nie ważne kto jest u steru.
@ShellshockNam92: system obrony na który teraz wydajemy miliony bedzie operacyjny gdzieś od 2028
@warzone-rastafuraj: tak się zastanawiam, jaka logika stoi u podstaw tego że wszyscy którzy mają inny pogląd na coś są lemingami, a ty wiesz wszystko o wszystkim i jesteś nieomylny. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, dopuszczasz do siebie myśl że czasem możesz się mylić, albo że coś nie jest tak czarnobiałe i proste jak myślisz?
@polak-p: podziwiam, ja bym sie poddał po pierwszej odpowiedzi. Zasadniiczo ją pisałem, ale usunąłem w połowe, bo stwierdziem, ze wole isc sobie zrobic herbatę. Ludzie myślą, że stawia się p-lotki jak wieze w starcrafcie i jest fajrant. Ciężki jest bój z chłopskim rozumem.
Myślicie, że jest szansa na obniżenie raty kredytu na 3 miesiące w banku? Bo wziąłem kredyt jakiś czas temu, ale straciłem pracę i ciężko mi się wyrobić z ratami. Chce się dziś udać do placówki i zapytać.
Komentarz usunięty przez moderatora
Czyli prikaz jest następujący: wszystko ok, ta wojna co trwa od 3 lat za naszą granicą i która straszymy od 3 lat ze może nas dotyczyc. To wiesz w żaden ale to kompletnie żaden sposób sie do niej nie przygotowujemy. Także wszystko jest ok durniu który nie wiesz nic. Polska nie jest po prostu gotowa na
@polak-p: plot pracuje tylko w tygodniu roboczym z wyłączeniem swiąt państwowych i kościelnych od 7 do 15? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą robimy i to sporo. Poza Narwią, Wisła i Pilicą+ mamy jeszcze kupione AWACSy od Saaba i cudeńko że zdjecia poniżej.
To są fakty. Masz teraz dwie opcje. Albo się im przyjrzeć, zrozumieć i poczuć się gorzej, ponieważ prawda zawsze boli, ale w konsekwencji poczuć się lepiej po pewnym czasie, bo prawda
źródło: 2-obraz-art
PobierzTa wojna co trwa od 3 lat i która straszymy bo jestesmy jej hubem logistycznym, to my jednak jesteśmy na nią gotowi mamy super sprzęt itd. Tylko ze go nie używamy bo tak xddd
Czy ty baranie widzisz co ty piszesz :))))
@mvriami: A może tacy idioci jak ty którzy będą usprawiedliwiać wojsko na każdym kroku?
Ciebie to jak słuchać księdza co daje rady małżeńskie. Cos tam slyszał, ale nie wie o co do końca chodzi.
Nigdzie tego nie napisałem. Napisałem, że robimy coś w tym temacie, a nie że mamy już w pełni gotowe rozwiązania. Wisła, Narew i
@ShellshockNam92: system obrony na który teraz wydajemy miliony bedzie operacyjny gdzieś od 2028