Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eSUBA94 i jeszcze npc oglądający kanał zero piszą takie komentarze:

Jak wykopki zaczynają ujadać to znak, że Stano zrobił kawał dobrej roboty. W końcu ktoś ukrócił tą lewacką wykopową propagandę. Słychać wycie?! Znakomicie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@tendeRoman: widzowie kanału zero to stan umysłu

tak wiem są widzowie republiki, są czytelnicy gazety polskiej, TVTRWAM/radiomaryja ale cholera ci z kanału zero mają taki wrodzony gen że oni oglądając byle co na kanale zero wmawiają sobie że dzięki te są mądrzy, mądrzejsi, są ekspertami, są nadludźmi, mają się za wyższe sfery

jednak starsi wyborcy pisu oglądający tvpis nie mają takie zdania o sobie, ale mariusze magazynierzy i patola ze
  • Odpowiedz