Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, serio nie ogarniam ludzi, którzy żują prawą stroną. 🤦‍♂️ To jest nienaturalne, dziwne i trochę psychopatyczne zachowanie. Normalny człowiek żuje lewą, bo wtedy jest smak, komfort i tak powinno być. Jak ktoś je prawą, to szczerze ja bym się bał takiej osoby.

#niepopularnaopinia #kontrowersje #heheszki #rozkminka #psychologia #pytanie #takbylo #dziwneuczucie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dogecoin: tak technicznie powinno się żuć na zmianę (np tydzień tak, tydzień inaczej) by obie części twarzy były równomiernie umięśnione i mobilne. Można się tego dowiedzieć od ortodonty, jak po założeniu aparatu jedna strona nie chce pracować a druga idzie jak masło. Wtedy taki zaleca żucie drugą stroną przez dłuższy czas by pobudzić to czego się nie nie używało.
  • Odpowiedz