Wpis z mikrobloga

#united Mam dobrą i złą wiadomość a propos dzisiejszego składu. Dobra to taka, że nie zagra Andrzej Onański. Zła to ta, że na bramce stanie Altay xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach