Rogogon5 Rogogon5 17.08.2025, 14:01:03 1 + #united Mam dobrą i złą wiadomość a propos dzisiejszego składu. Dobra to taka, że nie zagra Andrzej Onański. Zła to ta, że na bramce stanie Altay xD
Rogogon5 Rogogon5 17.08.2025, 14:02:04 via Wykop 0 + @Rogogon5: Generalnie poza bramką i pomocą to ten skład nie jest jakiś tragiczny, ale no własnie są powody do niepokoju...
autobusokar autobusokar 17.08.2025, 14:05:21 via iOS 2 + @Rogogon5 jeszcze jest Tom Heaton. On chyba pewniejszy od Turka. A miałeś chamie Hiszpański złoty róg xD to się zachciało bramkarza dobrze grającego nogami
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link