Wpis z mikrobloga

Minął rok od rozstania a mam wrażenie, że ostatnio zamiast się poprawiać to jest gorzej, rozkmniniam jakieś rzeczy ze związku i to co mi mówiła. Nie mam jej w znajomych ale zaglądam na jej profil mimo, że ma poukrywane. Z jednej strony bym chciał kogoś poznać bo czuję się samotny a z drugiej chyba boję się znowu zaangażować i rozczarować

#zwiazki #rozstanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Malenaa: Współczuję, bardzo ją kochałeś, skoro po roku nadal wspominasz eks ()

Wiem, że boli i jest trudno, ale jedyne co możesz zrobić, to iść dalej. Rozczarowania to cena, jaką płacimy za walkę o nasze marzenia. Możesz wyrobić w sobie odporność na niepowodzenia, jeżeli postawisz wyżej swoje cele niż lęk, który Cię próbuje zatrzymać, bo tak właściwie życie to nie disneyowska bajka, w której
  • Odpowiedz